Hikayemiz - Hakkımızda

17 yıllık uzun yolda The American English tecrübeleri ve gelişimi...

746
Mevcut Katılım
9783
Mezun Sayısı
17
YILLIK TECRÜBE
189
KURUMSAL PROJE

“İngilizce öğrenmek için servet ödemenize gerek yok! Konuşana kadar eğitim alın”

The American English

Biz Kimiz?

The American English 2001 yılından beri Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olan ISO 9001:2008 belgesine sahip resmi bir yabancı dil kursudur.

''Uygun fiyata Kaliteli eğitim'' sloganıyla herkesin ulaşabileceği rakamlarda ve herkesin katılabileceği zaman dilimlerinde yabancı dil eğitim programlarını konuşma garantili olarak sunan, İstanbul 'daki tek dil kursudur. Şubeleşerek büyümeyi tercih etmeyen, butik kalmayı ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürülebilir kılmaya çalışan, konusunda uzman gerçek eğitimciler kullanan kurumumuz İngilizce konuşma garantisi vermektedir.

Ne Yapıyoruz?

''İngilizce konuşmak için yurt dışına gitmeye gerek yok'' sloganıyla herkesin ulaşabileceği rakamlarda yabancı dil eğitim programlarını şehrin merkezinde size uygun zaman dilimlerinde ve ulaşılabilir rakamlarla ve üstelik konuşma garantili olarak yapan tek dil kursudur.

Şehrin tam ortasında metro ile metrobüsün kesiştiği yerde iş çıkışında kolay erişebileceğiniz bir noktada, bütçenize uygun rakamlarla klasik kurs anlayışının ötesinde sizleri konuşturmaya odaklayan özel metoduyla çok daha kısa sürede çok daha kalıcı olarak öğrenmenizi sağlayan The American English ezberinizi bozacak bir öğretmen kadrosuyla bireysel ve kurumsal eğitim hizmet anlayışını uzun yıllardır başarısı kanıtlanmış bir modelle devam ettirmektedir.

Ekibimizle Tanışın

The American English Ekibini Yakından Tanı

tom-instructor

David

team-2-200×200

Barnie

college-instructor-jobs-header-01

Robert

team-4-200×200

Tom

133

MaTT

demo_image

Juliet

team-5-200×200

Johny

meg

Megan