THY Kabin Memurluğu İngilizce
Dyned Sınavı Hazırlık ve İngilizce Eğitimi

Gelişen hava yolu ulaşımıyla birlikte, eğitimli kabin memuruna ihtiyaç duyan büyük havayolu şirketleri. Bununla birlikte dünyanın en iyi hava yollarında meydana gelen kariyer fırsatları. Thy, her geçen gün genişleyen uçuş ağlarıyla birlikte personel alımı yapmaktadır.Bunun önemli çoğunluğunu ise kabin memurluğu ve dolayısıyla dyned sınavı hazırlık aşaması oluşturmaktadır.
Thy ‘ye sayısız havayolu personeli yetiştiren The American English başarılı eğitim kadrosu ve alanında sahip olduğu eşsiz deneyimlerle birlikte bu alanda iddiasını sürdürmeye devam ediyor.

Kariyer Hedefinize Ulaşmak için Bize Ulaşın

Eğitimin İçeriği

The American English, deneyimli eğitmen kadrosu ve alanında uzman danışmanlarıyla birlikte bu serüveni daha kolay ve etkili olmasını sağlamaktadır. Türk Hava Yolları yazılı dil sınavlarına uygun, sadece sonuç odaklı eğitimleriyle bu alanda büyük fark yaratmaktadır.
The American English, uzman kadrosuyla birlikte hem yazılı hem sözlü mülakatlarda, bu süreci çok doğal bir şekilde yaşamanızı sağlıyor.
Sınav öncesi sağladığı danışmanlıklarla birlikte bu süreci daha motive, özgüvenli ve kaygılardan uzak bir şekilde …..

Avrupa'nın en büyük hava yolu olan THY, sunmuş olduğu imkanlarla birlikte gözde kariyer hedefleri arasındadır. Genişleyen uçuş ağlarıyla birlikte 6 bin e ulaşan kabin memuru kadrosu ve yeni oluşan ihtiyaçlarla birlikte tarihinin en yoğun başvurularını almaktadır. Bu başvurularda istenen en önemli koşullar İngilizce ve bu alanla ilgili yeterlilik.

Kariyeriniz için doğru adımları atabilmek için Dyned ve mülakatlarda yeterli bir İngilizce seviyesine sahip olmanız gerekmekte ve biz sizi bu seviyeye ulaştıracak eğitimi sunuyoruz.

THY Kabin Memurluğu Sınavına The American English'te Hazırlan !

Uzman ve konuda tecrübeli eğitmenler size ihtiyacınız olan eğitimi verecek ve sizi doğru şekilde yönlendirecekler.

Kabin Memurluğu Nedir?

Kabin Memuru,

 Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nde yapılan tanımlamaya göre:

Yolcu taşımacılığı yapan hava araçlarında gerekli emniyet ve güvenlik önlemlerinin uygulanmasından ve yolcu konforundan sorumlu görevliler olarak belirtilmektedir. Erkek kabin memuru host, bayan kabin memuru hostes olarak da adlandırılmaktadır.

Kabin Memurları; ilgili mevzuatlarda belirtilen gereklilikleri sağlayarak eğitimlerini başarı ile tamamlayan ve bunun sonucunda “Kabin Memuru Sertifikası” almaya hak kazanmış kişilerdir.

Nasıl Kabin Memuru Olabilirim?

Ülkemizde kabin memuru olabilmek için mevzuat kapsamında aranan asgari gereklilikler aşağıda yer almaktadır:

  1.  En az 18 yaşında olmak
  2. Sağlık yönünden görevini yerine getirmeye uygun olduğunun kontrol edilmesi amacıyla Genel Müdürlük tarafından yetkilendirilmiş bir sağlık kuruluşunun düzenli aralıklarla muayenesinden veya değerlendirmesinden geçmiş olmak
  3. İşletme El Kitabı içerisinde belirtilen usullere uygun olarak görevlerini yerine getirilebilecek yeterlilikte olmak (Boy, kilo, psikolojik test vb.)
  4. Yurt içi veya yurt dışında asgari 10 yıllık eğitim veren lise veya benzeri okul mezunu olmak
  5. İngilizce bilmek. (Bu hususa ilişkin detaylandırma görev alacağı işletmenin iç prosedürü ile belirlenir.)